Upravit stránku

Společnost ETANCO CZ s.r.o. je dodavatelem kotevních (upevňovacích) prvků a kotevní techniky pro stavebnictví, zejména ve specifických sektorech, jako jsou opláštění fasád a střech, odvětrávané fasády, ploché střechy apod.

Ocelová konstrukce - základním systémovým prvkem jsou lisované vyztužené kotevní konzoly z galvanizované oceli Z 350 - ISOLCO 3000P pro svislé rošty a KONZOL pro vodorovné rošty spojené s konstrukčním profilem L.

Hliníkové konstrukce

Systém fasádní hliníkové konstrukce Façalu LR 110 se skládá ze stěnových úhelníku ISOLALU. Tyto úhelníky se vyrábí v šesti různých délkách a je možno je regulovat v rozmezí 68 až 228 mm. Hlavním prvkem roštu jsou tři základní hliníkové profily - profil T, L a Omega. Součástí systému jsou také polypropylénové lisované podložky Thermostop, sloužící k zabránění vzniku tepelného mostu mezi nosnou konstrukcí budovy a úhelníkem.

Systém osazení na fasádní hliníkovou nosnou konstrukci Façalu LR 110 je certifikován v České republice TECHNICKÝM A ZKUŠEBNÍM ÚSTAVEM STAVEBNÍM PRAHA s.p. Stavební technické osvedčení č.06 16947, Certifikát č. 06 17325.

www.etanco.cz/katalogy/cs/fasady/hlinikova-konstrukce