Ceník opracování desek

Popis nabízených prováděných služeb v ceníku při CNC opracování cementotřískových a cementovláknitých fasádních deskách.

  • Řezání desek diamantovou frézou po obvodu každého jednotlivého přesného formátu desky z hlediska garantované přesnosti požadovaného rozměru.  Používáme diamantové frézy tloušťky ø 10, 12 mm. 
  •  Vrtání otvorů - předvrtání kluzných a fixních bodů desky pro uchycení přesného formátu na fasádu objektu na základě technologických podmínek výrobce konkrétního matriálu nebo požadavků objednatele. Na obrázku je názorný příklad jedné velikosti konkrétního formátu desky CEMBONIT FDA při různých tloušťkách desky. Modře je znázorněno, že v tl.desky 6 mm bude vrtacích otvorů do 1m² plochy cca 9 ks (max vzdálenost vodorovná 425 mm) a červeně při tlošťce desky 8 mm bude vrtacích otvorů do 1m² plochy 6 ks (max vzdálenost vodorovná 625 mm). I toto má vliv na cenu v přepočtu na 1m² plochy fasády.

  • Sražení hrany požadovaného přesného formátu desky, hrany balkónové výplně, dělících stěn balkónů nebo otvoru v desce. Výška sražení hrany je závislá na tlošťce desky min 2 mm.
  • Perforace větrací mřížky  místo ventilačního profilu je možné vám vyfrézovat větrání přímo v cementovláknité desce fasádního obkladu perforací tl. min 3 mm - max 5 mm.  Šířka dle přání klienta - standartně 25 mm. Víde vás levněji než při použití ventilačního perforovaného profilu. 
  • Ošetření řezné hrany desky  - na základě technologických podmínek konkrétního výrobce cementovláknitých desek ETERNIT, SWISSPEARL, CEMBRIT vám ošetříme řeznou hrany desky přesného každého jednotlivého formátu desek. 
  • Speciální služby - na základě předlohy ve formátu DWG, DXF provedeme jakoukoliv plošnou perforaci do fasádní desky včetně nápisů nebo nestandartních požadavků.
  • Plošné perforace je možné použít na balkónové výplně, stínící zástěny ...atd.. 

 


Nákupní košík

Novinky

29.01.2018

01/2018 - AKCE VÝPRODEJ MATERIÁLU

Od 1.2.2018 do 15.3.2018   AKCE na výprodej desek ze skladových zásob.

SLEVA 50% do 15.3.2018

Kontakt

DOMbau - fasádní systém s.r.o.

Bernardov,
284 01  Kutná Hora
Radek Černý
GSM: +420 602 484 236
E-mail: fasady@dombau.cz


Internetová reklama eBRÁNA s.r.o. Moderní webové stránky eBRÁNA s.r.o.