Fasádní desky SWISSPEARL

Fasádní desky Swisspearl vyráběné ve Švýcarsku, jsou velkoformátové desky z cementové směsi určené pro odvětrávané fasády, interiéry a nově také jako velkoformátová střešní krytina. Desky SWISSPEARL se instalují s využitím nejnovější technologie nepřerušeného odvětrávání. Plášťový systém SWISSPEARL efektivně chrání konstrukci a tím i celou budovu po celá desetiletí.

Fasádní desky a jejich složení vláknocementu SWISSPEARL:

40 % -spojovací materiál (portlandský cement), 11 % -inertní materiál (vápencová moučka), 2 % -armovací vlákna (syntetická organická vlákna), 5 % -procesová vlákna (zde celulozová vlákna), 12 % -voda, 30 % -vzduch ve formě mikroskopických pórů.

Fasádní desky Swisspearl se uplatní pro odvětrávané fasády, které lze použít na novostavby i rekonstrukce všech objektů, od obytných domů až po průmyslové haly. Odvětrávaná fasáda se vzduchovou mezerou eliminuje vlhkost a zabraňuje kondenzaci, optimalizuje účinnost tepelné izolace.

Fasádní desky Swisspearl se montují na dřevěné, kovové nebo kombinované nosné rošty. Systém Swisspearl má vypracované konstrukční detaily, např. ostění oken, atiky, vnější a vnitřní rohy apod.

Fasádní desky Swisspearl se instalují v jedné rovině s horizontálními a vertikálními spoji nebo alternativně v horizontálně vzájemně se překrývajících pruzích. K přednostem systému patří bezproblémová montáž během celého roku.

U vláknocementových desek Swisspearl poskytuje výrobce na materiál záruku deset let od dodání. Tato záruka zahrnuje odolnost proti vlivům počasí, nepropustnost proti vodě, mrazuvzdornost a neporušenou povrchovou úpravu - dovoleno je pouze přirozené stárnutí. Fasádní desky SWISSPEARL jsou odolné proti plísním, jsou nehořlavé, extrémně trvanlivé a nevyžadují téměř žádnou údržbu.

Podmínkou poskytnutí záruky je respektování a dodržení instrukcí výrobce. Odvětrávaný fasádní systém SWISSPEARL a jeho vláknocementové panely představují špičku z hlediska vysoké kvality, jsou všestranné, kreativní a estetickými vlastnostmi uspokojí i nejnáročnější architekty a zejména jejich klienty.

http://www.swisspearl-architecture.com/

Výběr barevného provedení desek najdete zde www.eternit.ch/index.php/Farbauswahl/344/0/

Formátování desek SWISSPEARL

Velkoformátové desky vám opracujeme na váš přesný rozměr včetně vrtání otvorů pro uchycení zavěšeného obkladu.

Ceník zavěšených obkladů SWISSPEARL


Nákupní košík

Novinky

29.01.2018

01/2018 - AKCE VÝPRODEJ MATERIÁLU

Od 1.2.2018 do 15.3.2018   AKCE na výprodej desek ze skladových zásob.

SLEVA 50% do 15.3.2018

Kontakt

DOMbau - fasádní systém s.r.o.

Bernardov,
284 01  Kutná Hora
Radek Černý
GSM: +420 602 484 236
E-mail: fasady@dombau.cz


Internetová reklama eBRÁNA s.r.o. Moderní webové stránky eBRÁNA s.r.o.