Fasádní desky Swisspearl

Fasádní desky Swisspearl vyráběné ve Švýcarsku, jsou velkoformátové desky z cementové směsi určené pro odvětrávané fasády, interiéry a nově také jako velkoformátová střešní krytina. Desky SWISSPEARL se instalují s využitím nejnovější technologie nepřerušeného odvětrávání. Plášťový systém SWISSPEARL efektivně chrání konstrukci a tím i celou budovu po celá desetiletí.

Fasádní desky a jejich složení vláknocementu SWISSPEARL:

40 % -spojovací materiál (portlandský cement), 11 % -inertní materiál (vápencová moučka), 2 % -armovací vlákna (syntetická organická vlákna), 5 % -procesová vlákna (zde celulozová vlákna), 12 % -voda, 30 % -vzduch ve formě mikroskopických pórů.

Fasádní desky Swisspearl se uplatní pro odvětrávané fasády, které lze použít na novostavby i rekonstrukce všech objektů, od obytných domů až po průmyslové haly. Odvětrávaná fasáda se vzduchovou mezerou eliminuje vlhkost a zabraňuje kondenzaci, optimalizuje účinnost tepelné izolace.

Fasádní desky Swisspearl se montují na dřevěné, kovové nebo kombinované nosné rošty. Systém Swisspearl má vypracované konstrukční detaily, např. ostění oken, atiky, vnější a vnitřní rohy apod.

Fasádní desky Swisspearl se instalují v jedné rovině s horizontálními a vertikálními spoji nebo alternativně v horizontálně vzájemně se překrývajících pruzích. K přednostem systému patří bezproblémová montáž během celého roku.

U vláknocementových desek Swisspearl poskytuje výrobce na materiál záruku deset let od dodání. Tato záruka zahrnuje odolnost proti vlivům počasí, nepropustnost proti vodě, mrazuvzdornost a neporušenou povrchovou úpravu - dovoleno je pouze přirozené stárnutí. Fasádní desky SWISSPEARL jsou odolné proti plísním, jsou nehořlavé, extrémně trvanlivé a nevyžadují téměř žádnou údržbu.

Podmínkou poskytnutí záruky je respektování a dodržení instrukcí výrobce. Odvětrávaný fasádní systém SWISSPEARL a jeho vláknocementové panely představují špičku z hlediska vysoké kvality, jsou všestranné, kreativní a estetickými vlastnostmi uspokojí i nejnáročnější architekty a zejména jejich klienty.

http://www.swisspearl-architecture.com/

Výběr barevného provedení desek najdete zde www.eternit.ch/index.php/Farbauswahl/344/0/

Formátování desek SWISSPEARL

Velkoformátové desky vám opracujeme na váš přesný rozměr včetně vrtání otvorů pro uchycení zavěšeného obkladu.

Ceník zavěšených obkladů SWISSPEARL


Nákupní košík

Novinky

15.06.2017

DOVOLENÁ FORMÁTOVÁNÍ DESEK

Upozornění na dovolenou v provozovně FORMÁTOVÁNÍ desek od 24.7.2017 do 28.7.2017.
10.01.2012

NOVÁ VZORKOVNA, administrativní budova DOMbau

Firma DOMbau zahájila stavbu své nové VZORKOVNY a administrativní budovy v prostoru areálu formátování desek v Bernardově.
01.09.2010

Fasádní mezinárodní mítink východní Evropy v Berlíně

Dne 14.9.-15.9.2010 firma DOMbau prezentuje opracování vláknocementu ETERNIT na mezinárodním fasádním mítinku východní Evropy v Berlíně.

Kontakt

Radek Černý
Fasádní systém DOMbau

Bernardov,
284 01  Kutná Hora
GSM: +420 602 484 236
E-mail: fasady@dombau.cz


Internetová reklama eBRÁNA s.r.o. Moderní webové stránky eBRÁNA s.r.o.