Realizační dokumentace

Nepodceňte přípravu. Technická příprava je nejdůležitější a nejnáročnější fází zpracování zakázky. Realizovanou fasádní konstrukci řešíme komplexně do všech detailů s návazností na požadavky architekta. Jsme připraveni vytvořit Vám fasádní konstrukci přesně podle Vás.

Potřebujete realizační dokumentaci?

Na konkrétní objekt zpracujeme prováděcí dokumentaci fasádního systému, včetně statického posouzení a dimenzování nosného rastru. Fasádní konstrukce, včetně kladení desek je navržena tak, aby umožňovala pohyb roztažnosti materiálů a pevnými či expanzními body, byl pohyb eliminován tam, kam mu to umožníme.

   
Fasádní konstrukce Kladečský plán desek

Máte zájem o vypracování realizační dokumentace?

Realizační dokumentaci provádíme jako běžnou součást technické přípravy při realizaci fasád. Jsme připraveni Vám plně vyhovět. Pokud Vás zajímají bližší informace, pište na fasady@dombau.cz. S námi to zvládnete.


Nákupní košík

Novinky

15.06.2017

DOVOLENÁ FORMÁTOVÁNÍ DESEK

Upozornění na dovolenou v provozovně FORMÁTOVÁNÍ desek od 24.7.2017 do 28.7.2017.
10.01.2012

NOVÁ VZORKOVNA, administrativní budova DOMbau

Firma DOMbau zahájila stavbu své nové VZORKOVNY a administrativní budovy v prostoru areálu formátování desek v Bernardově.
01.09.2010

Fasádní mezinárodní mítink východní Evropy v Berlíně

Dne 14.9.-15.9.2010 firma DOMbau prezentuje opracování vláknocementu ETERNIT na mezinárodním fasádním mítinku východní Evropy v Berlíně.

Kontakt

Radek Černý
Fasádní systém DOMbau

Bernardov,
284 01  Kutná Hora
GSM: +420 602 484 236
E-mail: fasady@dombau.cz


Internetová reklama eBRÁNA s.r.o. Moderní webové stránky eBRÁNA s.r.o.