Balkónové desky, výplně

Prodáváme velkoformátové balkónové desky, jako výplně zábradlí, mezi balkónové   z materiálů cementotřísek, cementovláknitých, vysokotlakých laminátů (HPL).

U těchto deskových materiálů vám na základě požadavku naformátujeme velkoplošný materiál na přesné rozměry dle kladecího plánu fasády na vaší stavbu, včetně vrtacích otvorů pro uchycení formátů. 

BALKÓNOVÉ CEMENTOTŘÍSKOVÉ DESKY  

Cementotřísková deska CETRIS je kompozitní materiál na bázi portlandského cementu a dřevěných třísek, s přísadou mineralizačních a hydratačních hmot. Povrch desek Cetris je hladký, přírodně šedý. 
 

 CETRIS® FINISH 

 
je vyrobena ze základní desky CETRIS BASIC minimální tloušťky 14mm s hladkým povrchem, opracovaná na konkrétní formát dle kladecího plánu fasády, včetně vrtacích otvorů a finálně barvená deska. Opatřená základním nátěrem a finální barvou v barevných odstínech dle vzorníku RAL nebo NCS. 
Cementotřísková deska CETRIS® se pro vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, ohni a mechanickému porušení mimo jiné používá i jako obkladový prvek v exteriéru. Kromě opláštění objektů je možné užít desku CETRIS® jako výplň zábradlí schodišť, balkónů, teras, lodžií apod.
Na základě testů je nutné použití minimální tloušťky cementotřískové desky CETRIS® 14 mm, způsob uchycení a kotvení je popsán v technických listech.
  CETRIS Informace o materiálu FOTO DETAILY Montážní návod Upevnění fasádních desek Termín dodání Formátování Ceník desek Barevné provedení Kontakt


BALKÓNOVÉ VLÁKNOCEMENTOVÉ DESKY  

Cementovláknité desky je kompozitní materiál, kde je jako základní surovina cement s přísady vláken nebo buničiny. Dalším rozdílem je povrchová úprava vláknocementových desek. 
 

CEMBRIT BALCONY

Přírodní desky bez povrchové úpravy, možnost dodatečné aplikace fasádní barvy
Cembrit Balcony jsou odolné, trvanlivé a prakticky bezúdržbové vláknocementové desky. Jsou velmi flexibilní a umožňují esteticky, barevně i materiálově sladit balkónové výplně s fasádou. S jejich využitím dosáhneme jednotného vzhledu celého obvodového pláště a dodáme tak jedinečný vzhled celé fasádě.

Pro balkónové konstrukce jsou certifikovány fasádní desky Cembrit RAW o tloušťce 8 a 10 mm.
Tyto fasádní desky se dodávají bez povrchové úpravy. Používají se v tomto přírodním šedém provedení nebo se dodatečně aplikuje fasádní barva. Barvu je možné aplikovat z obou stran fasádní desky tak, aby se zaručil požadovaný vzhled z obou stran výplňové balkonové desky. Pro barvení je možné použít běžné barvy používané pro materiály na bázi betonu. 
  CETRIS Informace o materiálu FOTO DETAILY Montážní návod Upevnění fasádních desek Termín dodání Formátování Ceník desek Barevné provedení Kontakt

 

EQUITONE BALCONY

Vláknocementová balkónová deska s barevným UV stabilním matným povrchem
 
 
EQUITONE Balcony je vláknocementový materiál s extra matným povrchem. Desky vyráběné na antracitovém, šedém, bílém nebo červeném základu s povrchem z jedné 1. strany  Natura PRO nebo Pictura a z druhé 2. strany Textura.
Na zakázku jsou k dispozici tisíce matných barevných odstínů. Materiál se dodává v deskách velkých rozměrů a lze je upravit do libovolného tvaru a velikosti. Tento materiál lze také perforovat či potisknout. Nezáleží na tom, pro jaké varianty designu se rozhodnete, materiál EQUITONE je ideální pro přesné detaily.
 
EQUITONE
Informace o materiálu
FOTO
DETAILY
Montážní návod
Upevnění fasádních desek
Termín dodání
Formátování
Ceník desek
Barevné provedení
Kontakt


BALKÓNOVÉ VYSOKOTLAKÉ LAMINÁTY 

 

FUNDERMAX Max Exterior / F-Quality

HPL laminát v dekoru Colour, Metallic, Nature, Material, Individualdecor
 
 
také známé pod obchodním označením MAX Exterior, jsou lamináty (HPL), vyráběné na bázi termosetických pryskyřic. Co to v praxi znamená? To, že desky sestávají z vrstev vláknité výztuže (v tomto případě z papíru, cca 60%), které jsou impregnovány tvrditelnou pryskyřicí (zde fenolovou a melaminovou s přídavnou ochrannou vrstvou), kdy jsou tyto vrstvy lisovány při vysoké teplotě, tlaku a v určitém čase. Povrchová vrstva pak následně vykazuje dekorativní barvu či vzor a je chráněna akryl-polyuretanovou vrstvou.
  CETRIS Informace o materiálu FOTO DETAILY Montážní návod Upevnění fasádních desek Termín dodání Formátování Ceník desek Barevné provedení Kontakt

 

 

Ceník balkónových výplní

Aktuální platné ceníky balkónových výplní a podlahových desek.

Nákupní košík

Novinky

29.01.2018

01/2018 - AKCE VÝPRODEJ MATERIÁLU

Od 1.2.2018 do 15.3.2018   AKCE na výprodej desek ze skladových zásob.

SLEVA 50% do 15.3.2018

Kontakt

DOMbau - fasádní systém s.r.o.

Bernardov,
284 01  Kutná Hora
Radek Černý
GSM: +420 602 484 236
E-mail: fasady@dombau.cz


Internetová reklama eBRÁNA s.r.o. Moderní webové stránky eBRÁNA s.r.o.