Informace o firmě

DOMbau - fasádní systém s.r.o.  je firmou působící ve stavebnictví, která se specializuje na realizaci zavěšených provětraných fasád formou řízení staveb jakožto construction management na nejvyšší profesionální úrovni a tyto dodávky a služby poskytuje s maximálním užitkem pro investora (zákazníka). Řízení staveb (projektů) vychází ze zahraniční metody (medium size firm), kde je řízení stavby realizováno na základě projektově orientovaných organizačních struktur.

To znamená, že každá stavba před vlastní montáží projde důkladnou analýzou stávajícího stavu. Uvedeme klienta do problematiky dané stavby, a tím mu umožníme orientaci v oboru. Vycházíme z komplexního řešení architektonicky navrhované stavby, na základě které se zpracuje vlastní projektová dokumentace zavěšené odvětrané fasády a její detaily jsou před výrobou fasádních desek konzultovány s architektem či investorem. Vše důležité se řeší v přípravné technické fázi.

Zavěšené provětrávané fasádní pláště jsou specifické a kladou na tvůrce vysoké nároky. Jsme připraveni Vám poskytnout maximálně profesionální servis a podporu při návrhu fasádního pláště. Naše firma poskytuje poradenství již při záměru investora nebo architekta vytvořit pro navrhovaný nebo rekonstruovaný objekt optimální variantu opláštění. 

Proto neváhejte nás kontaktovat a vyžádejte si naši odbornou podporu.


Nákupní košík

Novinky

29.01.2018

01/2018 - AKCE VÝPRODEJ MATERIÁLU

Od 1.2.2018 do 15.3.2018   AKCE na výprodej desek ze skladových zásob.

SLEVA 50% do 15.3.2018

Kontakt

DOMbau - fasádní systém s.r.o.

Bernardov,
284 01  Kutná Hora
Radek Černý
GSM: +420 602 484 236
E-mail: fasady@dombau.cz


Internetová reklama eBRÁNA s.r.o. Moderní webové stránky eBRÁNA s.r.o.